Workshop om Media Evolution The Conference 2012

12 januari, 2012 - 18:37

Vill du vara med och påverka The Conference 2012?
Media Evolution The Conference 2011 var något av det roligaste vi gjorde under 2011. Vi sålde slut alla biljetterna och med 650 deltagare från framför allt Norden men även en hel del internationella gäster, hoppas vi att både våra medlemmar och andra deltagare upplevde två givande dagar i Malmö.

Vi har redan börjat planera för årets konferens, men för att kunna göra den ännu bättre behöver vi er hjälp. Vi vill att ni, våra medlemmar, ser konferensen som en möjlighet att kunna visa era kunder och partners vart mediebranscherna är på väg, att själv få lyssna på er favorittalare och diskutera ämnen som berör er vardag.

Den 27 januari bjuder vi in till en workshop som sätter grunderna för The Conference 2012. Vi ses för att brainstorma, utbyta idéer, och påverka innehållet.

Var: Minc, Innovation Lab, Anckargripsgatan 3, Malmö
När: 27 januari 2012, kl 13-16
Anmälan: skicka ett mail till anmalan [at] mediaevolution [dot] se senast 25/1 för att anmäla ditt intresse. Det är begränsat antal platser, så det är först till kvarn som gäller.

Välkommen!